Ring, maila eller kom förbi oss. Du är varmt välkommen!

Navcite Consulting AB

Smedjegatan 10, plan 4,
972 33 Luleå

Malmskillnadsgatan 45,
111 38, Stockholm

Telefon 0920 -46 89 90





info@navcite.se

Org nr: 556758-5418
Bankgiro: 323-4077

Det är vi som är Navcite. Välkommen att ta kontakt med oss så hjälper vi dig.

Det är vi som är Navcite

Björn Alderborn

Teknisk rådgivare


Mob: +46 70 585 22 23

bjorn.alderborn@navcite.se

Om Björn Alderborn

Henrik Possberg

Affärskonsult


Mob: +46 70 331 00 44

henrik.possberg@navcite.se

Om Henrik Possberg

Jon Martin Mikalsen

Systemutveckling


Mob: + 46 70 677 86 77

jonmartin.mikalsen@navcite.se

Om Jon Martin Mikalsen

Lars Nordlund

Affärskonsult


Mob: +46 70 245 04 07

lars.nordlund@navcite.se

Om Lars Nordlund

Lisa Nilsson

Affärskonsult


Mob: +46 70 222 48 20

lisa.nilsson@navcite.se

Om Lisa Nilsson

Marko Määttä

Systemutveckling


Mob: +46 70 275 68 45

marko.maatta@navcite.se

Om Marko Määttä

Niklas Wanhatalo

Affärskonsult


Mob: +46 70 590 77 69

niklas.wanhatalo@navcite.se

Om Niklas Wanhatalo

Peter Stenberg

Affärskonsult


Mob: +46 70 255 35 98

peter.stenberg@navcite.se

Om Peter Stenberg

Peter Svensson

Marknadsområde Mälardalen


Mob: +46 72 98 14 646

peter.svensson@navcite.se

Om Peter Svensson

Roger Fredriksson

Affärskonsult


Mob: +46 70 667 56 59

roger.fredriksson@navcite.se

Om Roger Fredriksson

Sven Lindbäck

Affärskonsult


Mob: +46 70 292 94 62

sven.lindback@navcite.se

Om Sven Lindbäck

Tage Pettersson

Affärskonsult


Mob: +46 70 534 97 57

tage.pettersson@navcite.se

Om Tage Pettersson

Thomas Eriksson

Administration


Mob: +46 70 322 35 22

thomas.eriksson@navcite.se

Om Thomas Eriksson

Vi har en lösning på dina problem. Ring våra experter så hjälper dom dig.

Välj område

Sven Lindbäck

Sälj- och marknadsansvarig

+46 70 292 94 62

sven.lindback@navcite.se

Niklas Wanhatalo

Affärskonsult

+46 70 590 77 69

niklas.wanhatalo@navcite.se

Lars Nordlund

Affärskonsult

+46 70 245 04 07

lars.nordlund@navcite.se

Sven Lindbäck

Affärskonsult

+46 70 292 94 62

sven.lindback@navcite.se

Sven Lindbäck

Affärskonsult

+46 70 292 94 62

sven.lindback@navcite.se

Peter Stenberg

Affärskonsult

+46 70 255 35 98

peter.stenberg@navcite.se

Lars Nordlund

Affärskonsult

+46 70 245 04 07

lars.nordlund@navcite.se

Support Navcite

 

Om du har några frågor så är du välkommen att kontakta vår support.

 

Supporten är öppen vardag
mellan 8-17.

 

Ärenden rapporteras via webbaserat ärendehanteringssystem, e-post eller telefon.

Ärendehantering

support@navcite.se

020-69 90 00